Arbana surprizon ndjekësit, shfaqet në supër formë menjëherë pas lindjes (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën ta quajnë Diell. Megjithatë fill pas këtij momenti Arbana është shfaqur në formë mjaft të mirë fizike.

Së fundmi moderatorja ka ndarë disa poza nga shtëpia e saj, ku shfaqet e veshur me fustan të zi dhe mjaft e qeshur. Ajo çfarë bie në sy është eleganca e Arbanës, e cila është kthyer menjëherë në formë perfekte fizike.

Edhe ndjekësve të moderatores nuk i ka shpëtuar ky detaj dhe e kanë komplimentuar për pamjen dhe e kanë uruar për ardhjen në jetë të voglit.

Kujtojmë se vetëm 1 ditë më parë, Arbana zbuloi dhe dhuratën e veçantë të Edit, i cili i dhuroi një varëse me emrat e dy djemvë, Jon dhe Diell nga dizenjuesi i preferuar i moderatores.


Shtuar më 26/10/2020, ora 08:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori