Arbana sqaron largimin e Florjan Binaj nga "Portokallia"
Prej ditësh qarkullon lajmi se Florjan Binaj i njohur si "Polici" i Portokallisë, do largohej nga spektakli i humorit.

Fill pas kësaj u fol sërish për një rregullim marrëdhëniesh dhe se Flori nuk do largohej.

Ka qenë pikërisht Arbana e cila ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku ka hedhur poshtë gjithë dyshimet.

Mesa duket Flori do të jetë edhe këtë sezon në Top Channel.

Ata shihen të dy duke pirë një kafe në ambientet e punës. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2017, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori