Arbana reagon për largimin e saj nga Top Channel
Disa ditë më parë, kudo nëpër portale qarkulloi lajmi se Arbana Osmani është larguar nga Top Channel, duke lënë kështu në mes programin “Dua të të bëj të lumtur”.

U tha se shkak u bë një konflikt mes saj dhe drejtorit të përgjithshëm të televizionit, Ben Blushi.

Gjithsesi, portalet e vazhduan këtë histori derisa vetë Arbana “u detyrua” të reagonte përmes kësaj fotoje pak orë para fillimit të spektaklit. Përpos falenderimeve ndaj atyre që janë kujdesur për pamjen e saj, Osmani nuk ngurroi të përmendë portalet.

“Faleminderit të gjitha portaleve për shfrenimin e fantazisë në lajme nga më të pabesueshmet, por gjithsesi shumë argëtuese. Një përqafim për të gjithë!”- shkruan ajo.

Me siguri, çfarë moderatores i është dukur sa argëtuese aq edhe jashtë çdo imagjinate ishin gjithë thashethemet që pasuan si vazhdimësi e lajmit, ato që aludonin rreth “shkaqeve” të kofliktit që çuan në “largimin e supozuar” të saj shkruan anabel.

Kishte nga ata që thoshin se Osmani la Top Channel-in për emisionin e ri të Renato Mekollit. Të tjerë e lidhën “braktisjen” e emisionit me histori personale të moderatores. Të gjitha këto, ajo i përmblodhi me një fjalë të vetme: “shfrenim fantazie”!
Shtuar më 09/03/2019, ora 21:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori