Arbana Osmani mahnit fansat, shfaqet seksi dhe provokuese (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shfqur krejt ndryshe nga ç`jemi mësuar ta shohim.

Në një foto që prezantuesja ka hedhur në Instagram, duket mjaft në formë e veshur me një fund të shkurtër dhe me çizme të gjata e mjaft e buzëqeshur.

Në këtë foto të bërë nga kolegu dhe miku i saj Eno Popi, Arbana shkruan “Paparazzi”. /albeu.com/


Shtuar më 03/01/2018, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori