Arbana Osmani shkëlqen e veshur me të kuqe
Arbana Osmani është njëra ndër femrat më të komentuara të medieve rozë.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në të cilën e shohim të veshur me të kuqe dhe më në formë se kurrë.

Arbana Osmani po përgatitet që në muajin shkurt të nisë sezonin e ri të “Dua të të bëj të lumtur”.

Programin i saj që është duke mbërritur së bashku me historitë dhe xhirimet e përgatitura rreth tyre, mund ta kenë bërë Arbanen të ndihet mirë dhe të lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori