Arbana Osmani rrëfen fillimet e karrierës: Prisja të më hidhnin ndonjë kockë
Sot është një nga personat më të rëndësishëm në televizionin. Arbana Osmani ishte e ftuar dje në emisionin ''Top Show Magazine'' nga ku rrëfeu risitë e emisionit ''Dua të të bëj të lumtur'', por edhe për vështirësitë në fillimet e karrierës së saj në media.

''Të punoja në media ka qenë një moment shumë i rëndësishëm i jetës sime, pastaj kur i fut këmbët, kupton se nuk të pret askush ty… Dhe pret ashtu si fëmijë të të hedhin ndonjë kockë'', duke iu referuar reklamave që i duhej të siguronte për t’i bërë programet edhe më jetëgjata.

Albana Osmani nuk është dakord me këtë, madje ajo i thotë Arbanës se, në fakt, nuk i janë ofruar kocka. Më vonë, me punën e saj, Arbanës iu besuan programet më të ndjekura të Top-it. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori