Arbana Osmani, një amvisë shumë e mirë (FOTO LAJM)

Përveç se një moderatore shumë e mirë, Arbana Osmani nxjerr në pah edhe një tjetër talent të sajin. Prezantuesja e Big Brother Albania dhe e disa emisioneve të tjera në Top Albania dhe Top Channel ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet edhe pasioni i saj për kuzhinën.

Arbana, siç mund ta shihni edhe në foton e mësipërme, është duke gatuar një ëmbëlsirë, e cila i përket specialitetit francez. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2013, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori