Arbana Osmani prezanton mamin! Një kopje identike e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas një periudhe pushimi, Arbana është rikthyer për të sjellë programin që gjithmonë ka dashur të bëjë. Së shpejti do të fillojë emisioni ''Dua të të bëj të lumtur''.

Por sot për Arbanën nuk është vetëm Dita e të Dashuruarve por është edhe ditëlindja e njeriut të saj më të dashur, nënës së saj.

Moderatorja ka postaur një foto në Instastoryn e saj. "Gëzuar ditëlindjen shpirti im,"-shkruan Arbana.

Por një detaj që vihet është se Arbana dhe nëna e saj ngjajnë si dy pika uji. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori