Arbana Osmani lë Top Channel pas sherrit me Ben Blushin?
Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të ndjekura e të pëlqyera nga publiku. Ajo ka rreth 2 dekada që ndërton karrierën e saj në televizionin Top Channel.

Por ajo e ka braktisur atë. Shkak është bërë një konflikt mes saj dhe drejtorit të televizionit, Ben Blushi.

Ende nuk dihet informacion më shumë për rrethanat dhe arsyet e konfliktit, por lajmi është përhapur menjëherë në mjediset e Top Channel.

Rrjedhimisht largimi i saj nga televizioni nënkupton që ajo do të lërë përgjysmë dhe moderimin e programit “Dua të të bëj të lumtur” shkruan newsbomb.

Për më tepër, pritet një reagim zyrtar nga palët për të konfirmuar ngjarjen dhe për të lajmëruar si do vijojë më tej puna me programet në të cilët Arbana merrte pjesë.
Shtuar më 05/03/2019, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori