Arbana Osmani i uron fat mikut të saj
Pëlqej
Si për të hedhur posht të gjitha fjalët për një mardhënie jo të mirë moderatorja e njohur Arbana Osmani ka postuar në instagram një foto me mikun dhe kolegun e saj Ledion Lico ku i uron fat për finalen e The Voice of Albania.

Kohët e fundit ata janë përfolur për një sherr mes tyre por Arbana i ka hedhur të gjitha këto supozime posht duke treguar edhe nje herë mardhënien e mirë që ata kanë.
/albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori