Arbana i kthehet plot dashuri dedikimit të Eduartit (FOTO LAJM)

Arbana Osmani po përflitet prej kohësh për një lidhje me regjisorin, Eduart Grishaj.

Shpesh herë ata i komentojnë njëri tjetrit në foto dhe bëjnë dedikime speciale.

Pas përfundimit të emisionit Eduarti ka publikuar një foto me Arbanën dhe përbri saj shkruan: “Sonte ulim siparin e këtij sezoni, do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana Osmani ti je emisioni dhe suksesi! Faleminderit të gjithëve”.

Pas kësaj nuk mund të mungonte komenti i Arbanës, e cila shkruan: “Sa me fat jam që të kam”!

Kjo nuk është hera e prë që bëjnë dedikime të përzemërta për njëri tjetrin, ndonse asnjëri nuk ka dashur ta pranojë publikisht.

Shtuar më 26/05/2019, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori