Arbana i hap punë Amit, çfarë ndodh në shtëpinë e Ermalit (FOTO LAJM)

Moderatorja Arbana Osmani shpesh poston në rrjete sociale recetat e sja më të reja.

Ditën e djeshme Arbana tregoi sesi bëhen sushit dhe pikërisht këto postime i kanë hapur punë Amit.

Ami ka treguar se ka gatuar sushi pasi ka parë videot e Arbanës. Moderatorja dhe biznesmenia postoi në Instagram dy foto ku shfaqte përbërësit dhe në fund sushit e përfunduara.

"Arbana meqë na i hape oreksin mbrëmë...Dhe po na hap dhe punë me ato që shohim", shkruan Ami në një tjetër postim të cilin e ka publikuar edhe Arbana duke i thënë: "Po ti i paske qa, lum Ermali për ty".
Shtuar më 03/11/2019, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori