Arbana dhe Xhemi tundohen nga ëmbëlsirat, 'lamtumirë' dietave
S'ka më dieta për Arbana Osmanin dhe Xhemi Shehun. Fotot që ato kanë postuar në rrjetet sociale tregojnë qartë se janë tunduar shumë nga ëmbëlsirat, aq sa i kanë marrë edhe në makinë.

Në një tjetër foto shihen dy prezantueset bukuroshe të cilat konsumojnë ëmbëlsira të ndryshme. Tashmë çdo gjë është e justifikuar, e ndërsa më herët ato respektonin dietat për të qënë në formë të shkëlqyer. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori