Apple fton U2, ja surpriza
U2 kanë qënë të ftuarit special të kompanisë Apple. Ashtu sikurse ishte paralajmëruar, të ftuarit specialë gjatë prezantimit në Cupertino të Kalifornisë ishin grupi U2. Bono, së bashku me anëtarët e grupit u ngjitën në skenë, ku prezantuan albumin më të ri “Songs of Innocence”, që deri në 13 tetor do të jetë falas në iTunes dhe më pas, pritet të dalë versioni me pagesë. Mësohet se albumi i ri do t’i dhurohet për rreth një muaj 500 milionë përdoruesve. /albeu.com/

Shtuar më 10/09/2014, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori