Apeli mbyll cėshtjen, Rezarta e pafajshme
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjykata e Apelit mbylli tė premten gjyqin mes dy kėngėtareve Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta duke lėnė nė fuqi vendimin gjyqėsor tė Shkallės sė Parė, i cili e kishte nxjerrė Rezarta Shkurtėn tė pafajshme.

Gjykata e Shkallės sė Parė e kishte shpallur tė pafajshme kėngėtaren Rezarta Shkurta, e akuzuar nga prokuroria pėr plagosje tė lehtė me dashje. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.