Apeli mbyll cështjen, Rezarta e pafajshme
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjykata e Apelit mbylli të premten gjyqin mes dy këngëtareve Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta duke lënë në fuqi vendimin gjyqësor të Shkallës së Parë, i cili e kishte nxjerrë Rezarta Shkurtën të pafajshme.

Gjykata e Shkallës së Parë e kishte shpallur të pafajshme këngëtaren Rezarta Shkurta, e akuzuar nga prokuroria për plagosje të lehtë me dashje. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}