E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Apartamenti luksoz i Cameron Diaz (FOTO LAJM)

Ajo është një nga yjet e kinematografisë më të pasura të brezit të saj. Dhe nuk ka kursyer asnjë shpenzim për dekorimin e apartamentit të saj kursehen mënyrë të qartë kur ai erdhi për West apartament dekoruar Cameron Diaz e fshatit.

Aktorja Mask ka hapur dyert pwr "ELLE decor" ku edhe është shprehur se për dekorimin e tij është frymëzuar nga personaliteti i saj. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori