Anxhela zbulon gjysmën e zemrës
Anxhela Martini nuk njihet vetëm për format e saj për të cilën komentohet shpesh, por edhe për statuset që ajo përcjell.

Modelja është bërë shumë e ndjeshme, ndërsa ka postuar një foto në Instagram, duke theksuar se i mungon kushëriri i saj.

"Më mungon zemra ime, ti je ëngjëlli im. Jam shumë e vlerësuar që të kam ty si kushëririn tim", ka shkruar ajo.

Mesazhi i saj pasohet me një kundërpërgjigje nga një fans: "Mirë që e theksove ça e ke, se nesër kishe dale në gazetë, "Anxhela dhe i dashuri i saj i ri". /albeu.com/


Shtuar më 28/06/2014, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori