Anxhela Peristeri triumfon në YFSF
Anxhela Peristeri është shpallur fituese e edicionit të parë të “Your Face Sounds Familiar”.

Gjatë natës finale, fillimisht ka votuar juria dhe më pas kanë qenë vetë artistët ata që kanë votuar për njëri-tjetrin.

Kjo mbrëmje ka qenë shumë e gjatë dhe ka rezervuar shumë surpriza për publikun. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2016, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori