Anxhela Peristeri me një klip të ri në vjeshtë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja Anxhela Peristeri po përgatitet të rikthehet me një klip të ri që do të publikohet së shpejti. Ajo aktualisht po punon për xhirimet e skenave të këngës që titullohet “Afër meje”, një krijim i Kledi Bahitit.

“Është këngë ritmike dhe vargjet kësaj here i kam shkruar vetë”, tha Anxhela për gazetën “Panorama”.

Në këtë projekt do të shfaqet me flokë të verdha dhe natyrisht me imazh shumë të kuruar.

"Jam pak ndryshe në këtë klip, por s’dua t’i zbuloj të gjitha që tani”, ka thënë ajo. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2016, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.