Anxhela Peristeri kundër operacioneve plastike
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Anxhela Peristeri e ka shprehur hapur se është kundër ndërhyrjeve plastike. Jo në pak raste, shumë personazhe kanë pësuar një ndryshim të frikshëm në fizikun e tyre, e për këtë ajo ka bërë një apel të hapur.

Këngëtarja që prej shumë kohësh ka jetuar në Greqi, ka postuar në Instagramin e saj një video, përmes së cilës bën thirrje kundër operacioneve plastike.

“Bukuria natyrale vlen më shumë se ajo plastike. Stop operacioneve! Stop klinikave që bastardojnë pamjen. Ne jemi të bukur vetë”, kanë qenë fjalët e saj. Anxhela është bërë e njohur në Shqipëri për hitet e saj si “Ishe mbret”, “1001 djem”, etj. /albeu.com/
Shtuar më 29/02/2016, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.