Anxhela Peristeri: Ja çfarë pune bëja para se të bëhesha këngëtare
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja Anxhela Peristeri e cila është e ftuar sonte tek “Zonë e Lirë” ndër të tjera ka rrëfyer se me se merrej para se të bëhej këngëtare.

E pyetur nga Çani se cili do të ishte profesioni i saj nëse nuk do të ishte këngëtare, ajo u përgjigj se do të ishte shkrimtare apo edhe pastruese, por nuk do ta shiste kurrë veten për para.

Gjithashtu Anxhela ka rrëfyer se në moshën 14-vjeçare ka nisur të punojë me promocione duke shitur çaj. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2016, ora 21:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.