Anxhela Martini, për pushime me një femër misterioze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas ditëve të pushimeve në Ibiza, Shqipëri, Greqi, Turqi e New York, Anxhela Martini ka mbërritur në Francë. Në fotot e postuara në Instagram, ajo ka treguar se pushimet e saj kanë pasur edhe praninë e njerëzve të njohur si Bleona Qereti, ndërsa na ka zbuluar edhe një detaj tjetër.

Martini tregon se është në shoqërinë e një femre, ndërsa ka dashur të zbulojë vetëm këmbët e kësaj të fundit. Me anë të këtyre fotove, modelja e famshme shqiptare ka mbajtur nën kontroll median rozë. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.