Anjeza dhe Romeo i përgjigjen fjalëve se janë të lidhur: “Jemi shumë të lumtur”
Moderatorja Alketa Vejsiu tha mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit se një nga pyetjet më të shpeshta ishte nëse Romeo dhe Anjeza janë të dashuruar.

"Thuaji atij që të bëri këtë pyetjen se paska shumë fantazi", u përgjigj Romeo.

"Jemi shumë të lumtur", u shpreh Anjeza duke ironizuar thashethemet.

"Është aq e pavërtetë sa do të ishte jo serioze t'i përgjigjemi kësaj pyetjeje", shtoi Anjeza. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori