Angelina me 6 fëmijët në tapetin e kuq, por mungon Brad Pitt
Aktorja e njohur, Angelina Jolie, sfiloi në tapetin e kuq të Toronto Film Festival bashkë me gjashtë fëmijët e saj.Një nënë e vërtetë në karrierë, Angelina ishte protagoniste gjatë dy ditëve intensive në Toronto dhe me vete donte të gjithë familjen e saj, fëmijët e moshave të ndryshme.

Vivienne, 9 vjeç, Shiloh, 11, Knox 9 dhe Zahara 12, Maddox, 16 vjeç dhe Pax 13. Nga Brad Pitt nuk ka asnjë gjurmë për të përgënjeshtuar zërat e rikthimit të flaktë mes tyre.Gjatë premierës së “First They Killed My Father” i marrë nga libri i Loung Ung, që bën fjalë për temën e masakrës kamboxhiane ku vdesin 2 milionë persona, Jolie sfiloi me një fustan të gjatë me një sup zbuluar.

Por, Angelina ishte ajo që hoqi dorë nga divorci për hirë të fëmijëve duke mbajtur familjen. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2017, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori