Angelina harron Bradin, ngushëllohet me një mashkull tjetër
Angelina Jolie mesa duket e ka lënë pas historinë me Brad Pitt dhe është duke u ngushëlluar me një mashkull tjetër.

“The Sun” shkruan se Angelina e ka diskutuar situatën aktuale të martesës së saj me aktorin Johnny Depp, madje do të jetë pikërisht avokatja e Depp, Laura Ëasser, ajo që do ta përfaqësojë Angelinën ligjërisht.

Angelina e ka pasur idhull aktorin Johhny Depp shumë kohë para se të luanin bashkë në filmin “The Turist”, është shprehur një burim.

Nuk ka asnjë aludim se Depp mund të jetë arsyeja e ndarjes së një prej çifteve më të famshëm të Hollywood-it. Aktori i “Pirates Of The Caribbean” gjithashtu është në procedura divorci me ish-partneren e tij Amber Heard./Albeu.com/
Shtuar më 27/09/2016, ora 08:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori