Angela Merkel preket nga kriza, 18 vjet me një veshje
Ndonëse është femra më e pushtetshme e botës, ajo nuk e ka aspak problem të veshë jo dy herë, por edhe tre herë të njëjtën veshje, ndonëse vëmëndja i dedikohet gjithmonë asaj.

Kriza ekonomike duket se e ka prekur edhe kancelaren gjermane, e cila tashmë është kthyer në çështjen e ditës në media të ndryshme, teksa kanë postuar një foto, me ndryshimin ndër vite.

Angela Merkel po kursen në këto kohë krize. Kancelarja gjermane riciklon veshjet dhe shfaqet tashmë prej 18 vjetësh me të njëjtën pelerinë. Kancelaria gjermane e ka veshur fustanin për herë të parë në 1996. Më pas edhe një herë tjetër në vitin 2002 dhe së fundmi në vitin 2012. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori