Angela Martini e shokuar: U martove dhe ti k**vë e vogël
Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia ka bërë asaj.

Pothuajse në secilën storie që Angela ka publikuar, vajza në fjalë e ka replikuar, duke e ofenduar me fjalët më të rënda.

Siç duket, kupa është mbushur aq shumë, saqë Angela ka zbuluar emrin dhe mbiemrin e saj, madje, ia ka nxjerrë edhe fotografitë.

Sipas shkrimit të lënë, Angela e ka quajtur dështake vajzën në fjalë. Portashme fotot jane fshirë nga profili i Martinit. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 17:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori