Angela Martini dhe bashkëshorti milioner çmendin sërish rrjetin, s’i ndalin suprizat

Ata janë një çiftet më pasionantë dhe plot surpriza të showbizit.

Modelja seksi Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos na befasuan me martesën e tyre të behtë në Las Vegas dhe vetëm pak ditë pas saj po na befasojnë sërish me këtë set fotografik.

Modelja shqiptare na e ka treguar, që ata vazhdojnë të jenë po aq të papërmbajtur edhe pas kësaj martese të veçantë.

Ajo ka postuar disa foto të reja që ngjajnë me skenat e një filmi, duke thënë se dicka e madhe po vjne pas dasmës. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori