Andrra shkëlqen në dasmën e Besit dhe Xhensilës, të gjithë sytë tek ajo (FOTO LAJM)

Serish janë mbledhur estrada në një vend, kësaj radhe në dasmën e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin Bes Kallaku.

Në mesin e të ftuarve janë edhe çifti Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij, Andrra Destani.

Kjo e fundit duket mahnitëse në paraqitjen e saj në këtë dasmë, ku kishte veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe.

Në fotografinë e fundit që hodhi në profilin e saj në Instagram, Andrra duket për mrekulli përkrah bashkëshortit të saj, Sinan. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori