Andrra dhe Sinani prindër për herë të dytë?

Andrra dhe Sinani janë prej kohësh prindër të një djali dhe një cift shumë i lumtur.

Por mesa duket familja e tyre do të bëhet më e madhe.

Shkak për këtë hamendësim është bërë një foto ku Andrra shfaqet me motrën e saj dhe barku i duket paksa i fryrë.

"Prive" ka kontaktuar Sinanin, por pasi e ka parë mesazhin këngëtari nuk është përgjigjur ç'ka ka bërë që kjo heshtje të merret si konfirmim. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 22:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori