Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM)

Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalitRemzie Osmanit.

Ajo është dukur mahnitëse me një fusta elegant dhe grim e flokë që i kanë shkuar për mrekulli dukjes që ka përzgjedhur.

Andrra është shfaqur me flokë e grim në ngjyrë karameli ndërsa edhe në fotografitë që ka postuar duket se me të vërtetë ka qenë ylli i mbrëmjes. /albeu.com/

Shtuar më 10/04/2019, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori