Andi rikthehet në Përputhen dhe tregon hatërmbetjet me produksionin
Pas shumë ditësh mungesë Andi është rikthyer sot në Përputhen Prime.

I pyetur nga Bora për arsyen e mungesës së tij të gjatë, ai tha:

“Mungova se ngela pak prapa se pata investuar diku. Përveç se isha i zënë dhe kam qene pa qejf”.

Prandaj refuzove te flasësh me produksionin?

Po se mendova që s’ishte e nevojshme

Po për foton me Melisën çfarë do thuash ?

Po e kam parë, mendoj që njerëzit kanë qejf të merren me llafe. Po gjërat u panë dhe u vërtetuan.
Shtuar më 17/01/2021, ora 21:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori