Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO)
View this post on Instagram

accessories @prettylittlething 💗

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit.

Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka bërë postime të reja në rrjetin social.

Rusja ka treguar asetet e saja në postime duke i kënaqur fansat e saj.

Ndjekësit e saj në këtë rrjet vetëm po shkojnë duke u shtuar dhe arsyeja për këtë është e qartë.
Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 10/06/2019, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori