Ana e panjohur e "djallit" të kuzhinës, Renato përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vetëm për punën, por edhe për jetën e tij personale.

Renato tregoi për jetesën në Greqi dhe sakrificat e bëra për të qenë ai që është sot.

Rrugëtimi i tij s’ka qenë aspak i lehtë dhe i është dashur të heqë dorë nga shumë gjëra, megjithatë ai ia ka dalë.

Teksa kujtonin jetesën në Greqi, në studio është vendosur një video surprizë për Renaton nga shefi i tij i parë i kuzhinës.

Ai e përshëndeste Renaton dhe i uronte më të mirat, ndërsa ky i fundit është përlotur nga surpriza.

Renato ka treguar se arsyeja që u përlot ishte pasi personi në video i kishte mësuar çdo gjë, edhe kur e kishte kritikuar dhe ishte sjellë ashpër.

Madje, shefi i kuzhinës u shpreh se do të përpiqej ta merrte në emisionin e tij mësuesin e parë.

Shtuar më 23/09/2019, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori