Ana Cheri ngre temperaturat, publikon foto provokuese që me mëngjes (FOTO LAJM)

Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë. Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12.3 milionë njerëz në Instagram.

Bukuroshja zeshkane realizon rregullisht fotografi marramendëse, të cilat i publikon në llogarinë e saj në rrjetin social.

Fotografitë e modeles po pëlqehen shumë, teksa ajo po reklamon trupin e saj mahnitës, e në veçanti të pasmet dhe gjoksin.

Ana Cheri është njëra prej modeleve të pasanikut Dan Bilzeriani.

Shtuar më 27/06/2019, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori