Ami në pritje të fëmijës së dytë, por nuk harron të përkëdhelë Joelin

Moderatorja Ami dhe Ermal Mamaqi janë në pritjefëmijës së dytë e cila do të jetë një vajzë.

Ami ka postuar këtë mrëmje një foto të djalit të saj Joelit, dhe i ka shprehur dashurinë e madhe që ka për të.

Krahas saj ka shkruar: “Je dashuri”,-përfundon Ami në rrjete sociale.

Ami dhe Ermali janë prej vitesh të martuar. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2017, ora 23:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori