Ami dhe Ermali do të bëhen prindër të një djali
Javën e shkuar, faqet e suplementit "Bluetooth" zbuluan një lajm i gëzueshëm. Çifti Ami-Ermal, pritet të bëhen prindër shumë shpejt. Ish prezantuesja e "Portokalli" ka hyrë tashmë në muajin e pestë të shtatzanisë dhe barku sa vjen e bëhet më i dukshëm.

Burime pranë çiftit konfirmojnë për suplementin se tashmë është mësuar edhe gjinia e bebit. Ami dhe Ermali do të bëhen prindër të një djali.

Në intervistën e fundit që Ami ka dhënë për revistën "Harmony", ka deklaruar se dëshiron të ketë dy fëmijë. Ndërsa pyetjes se si e mendon Ermalin baba, Ami i është përgjigjur: "Mendoj se do të jetë një baba tepër i kujdesshëm". /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2013, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori