Ami dhe Ermali bëhen prindër, vjen në jetë Joeli
Prezantuesja e suksesshme Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi janë bërë prindër. Ami ka sjellë sot në jetë djalin e tyre, i cili siç mësohet do të quhet Joel.

Lumturinë e kësaj dite, Ermali e ndau me miqtë e tij në rrjetin social Facebook, ku shkruan: "Të dashur miq. Sot është dita më e bukur e jetës tonë! Erdhi në jetë djali jonë Joeli!"

Mësohet se Ami dhe Joeli i vogël gëzojnë shëndet të plotë.

Stafi i Albeu.com i uron jetë të gjatë vogëlushit Joel. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori