Ambicia e Luanës nuk ka fund, pushton audiencat ditën e parë të 2018
Luana Vjollca është një ndër moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare. Ajo është një prej personazheve më të komentuara përsa i përket jetës private, megjithëse Luana ka vendosur të mos reagojë fare ndaj këtyre lajmeve apo komenteve.

Prej disa javësh, ajo drejton një prej emisioneve më të sukesshme në Top Channel, “Shiko kush luan” në të cilin të ftuarit bëhen pjesë e lojërave të ndryshme të përgatitur nga produksioni dhe ndonjëherë bashkohet me ta edhe vetë moderatorja.

Por duket se Luana ka vendosur vërtet që të rrëmbejë gjithë audiencën pasi edhe më datë 1 janar të 2018">2018, ajo do të shfqet në ekranet tona.

Si duket ambicia e Luanës nuk ka fund. Epo pac fat Luana! /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori