Amber sërish djeg Instagramin (FOTO LAJM)

Amber Turner ka vazhduar të tregoj asetet e saj fantastike në bikine dhe veshje të ngushta derisa ka pozuar edhe në një fotosesion në Ibiza

Ajo kishte vuajtur një lidhje me ish të dashurin e saj Dan Edgar, por duket se ajo e ka lënë këtë gjë pas shpine pasi që është parë shumë e afërt me biznesmenin Edward Crossan.
Shtuar më 24/05/2019, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori