Amber fotografohet në momente intime me të dashurin në jaht (FOTO LAJM)

Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar format e saj në bikine derisa është paraqitur tepër intime me të dashurin e saj të ri në një jaht në Ibiza…pas një fundi dramatik të ndarjes së saj me Dan Edgar

Amber është parë me biznesmenin e njohur Edward Crossan në një jaht.

Ai është nënpresident i kompanisë me bazë në Londër, "Powerday".

Kompania e të dashurit të saj ka për pronar babain e tij që është në bazë në Willesden, Brixton dhe Enfield.
Shtuar më 23/05/2019, ora 22:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori