Amarda pas lindjes duket në super formë
Pëlqej
Pak javë më parë Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë.

Ami solli në jetë një vajzë të cilën ajo dhe Ermali e pagëzuan me emrin Sia.

Por duket se ajo duket mjaft ne formë pas lindjes dhe këtë na e vërtetojnë fotot e saj. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2018, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori