Almeda poston foton më të ëmbël të shtatzanisë së saj
Almeda nuk është kursyer gjatë shtatzanisë së saj të parë dhe ka ndarë me ndjekësit e saj momente të veçanta si gjinina e bebit, rrahjet e zemrës së tij, vendosjen e emrit dhe së fundmi, foton më të ëmbël më barkun e rrumbullakosur.

Pak orë më parë, ajo ka postuar në llogarinë e saj të Instagram-it një foto të re.

Almeda shfaqet bashkë me një vogëlush që i përkëdhel barkun, që mësa duket është vëllai i saj I vogël.

“Dashuri, 6 muajshe shtatzënë!”- shkruan Almeda dhe në fytyrat e të dyve dallohej lumturia për ardhjen e bebushit.
Shtuar më 13/01/2019, ora 22:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori