Almeda dhe Togla zyrtarisht në pritje të fëmijës së parë
Pëlqej
Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman.

Mësohet se lajmi i shtatzënisë ishte një surprizë për çiftin e njohur, pasi e zbuluan vetëm dy javë më parë në spital gjatë një kontrolli rutinë që bëjnë gjithmonë.

Almeda e ka konfirmuar për “revistawho.com” se lajmi është i vërtet dhe se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, – është shprehur Almeda e cila është në javët e para të shtatzënisë.
Shtuar më 22/10/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori