E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
Almeda bën një ndryshim drastik pak para se të bëhet nënë (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur Almeda Abazi, është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë.

Almeda është në muajin e 6 të shtatzanisë, ku ndryshe nga disa figura të tjera publike, nuk nguron të tregojë foto me barku e rrumbullkosur.

Por së funmdi Almeda ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj të jashtme.

Ditën e sotme, ajo ka ndarë me ndjekësit në Instastory disa foto që me siguri i kanë lënë të gjithë gojëhapur. Ajo shfaqet në parukeri me një look të ri; flokë bjond me baluke dhe të prerë deri mbi supe. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2019, ora 14:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori