Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj përfshihen në një aksident automobilistik
Ditët e fundit ish-Miss Shqipëria është përfolur shumë në median turke për ndërhyrjet e saj plastike duke shkaktuar irritim tek bashkëshorti i saj.

Ajo dhe Tolgahan Sayışman janë përfshirë në një aksident automobilistik menjëherë pasi dolën nga restoranti në të cilin po darkonin së bashku. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Kurucesme.

Makina e tyre ka goditur një taksi e si pasojë pati shumë dëmtime por fatmirësisht ata janë mirë dhe jashtë rrezikut për jetën. Lajmin fillimisht e bëri të ditur televizioni CNN turk.
Shtuar më 18/04/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori