Alkool dhe vajza topless, Gashi bën mirë t’ju bëj "block" prindërve pas videove +18 (VIDEO)
Gashi ka kaluar një mbrëmje të çmendur për të festuar lançimin e albumit të tij të parë!

Këngëtari shqiptar shoqërohej nga një grup miqsh, dhe vajza që kërcenin nudo nën sfondin e muzikës së tij.

Kërcime provokuese, ledhatime, not nudo në pishinë, videot që Gashi postoi në Instagram nuk janë për të gjithë audiencën.

Ai dukej se po e shijonte në maksimum këtë mbrëmje mes femrash, por shpresojmë që prindërit e tij të mos i shohin këto pamje!

position:relative;padding-bottom:177.778%;">
Shtuar më 28/09/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori