Alketa Vejsiu zbulon të ftuarin e parë te ''Kurthi i Piter Pan" (FOTO LAJM)

"Në kurthin e Piter Panit", është emisioni më i ri, i cili pritet të fillojë së shpejti në Tv Klan.

Qindra fëmijë nga e gjithë Shqipëria vazhdojnë të marin pjesë në audicione ku nxjerrin në pah talentin si gazetarë të ardhshëm dhe gozhdojnë me pyetjet e tyre.

Në Imstagramin e saj Alketa na ka zbuluar të ftuarin e parë dhe ai do të jëtë moderatori i njohur Ermal Mamaqi.

Alketa i ka bërë ftesë fansave që të bëjnë pyetje me anë të fotos së Ermal Mamaqit. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori