Alketa Vejsiu “sulmohet” nga peshkaqeni në Karaibe
Moderatorja Alketa Vejsiu, ka zgjedhur t’i festojë ndryshe pushimet e fundvitit. Ajo ka ndarë me miqtë e saj pamje të mrekullueshme të natyrës që po shijon si dhe foto të saj me bikini.

Por një nga fotot e publikuara së fundmi Alketa ka treguar se për pak është sulmuar nga peshkaqeni dhe është trembur pafund.

Gjithashtu Alketa ka shkruar se nuk mund të jetë gjithmonë me taka dhe fustan apo e krehur deri në detaje, siç jemi mësuar ta shohim.

‘Na falni shume për flokët e pakrehur, për mungesën e make up dhe sidomos për mungesën e takave… E kam harruar ne Tirane atë valixhe. Edhe një gjë; kërkojmë shume ndjese që s’kemi veshur xhakete por kemi dale me rroba banjo ne plazh! ‘ shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori