Alketa Vejsiu shkëlqen nga pushimet, larg prej plazhit
Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur por edhe suksesin e saj në këtë fushë.

Ajo duket se është larguar pak nga puna dhe angazhimeve të shumta për t'i kushtuar pak kohë vetes.

Këtë e ka bërë të ditur vet Alketa në Instagramin e saj. Si duket ajo ka zgjdhur Alpet e Italisë për të pushuar.

Alketa Vejsiu mesa duket nuk dëshiron t'i thotë mirupafshim mrekullisë ku po shijon pushimet. ''Duke eksloruar Alpet!'', shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 09:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori